Siła Kopyt Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogólnie o nas
Autor Wiadomość
Romance 
Zemsta
Ponury Miś.

Rasa: Mieszana.
Partner/ka: Brak.
Rodzina: Nie! Brak.
Znaki szczególne: Ogólnie wygląd i zachowanie.
Ekwipunek: Runa lecząca, Opal, Ametyst, Topaz, Tanzanit
Bóstwo: Damnare
Patron: Krwawy Feniks
Moc: Władza nad ogniem
Wysłany: 2011-03-16, 14:51   Ogólnie o nas
   Multikonta: Grover, Lilith.
   Inne: Administrator

Ogólnie o nas, czyli taki zlepek informacji. No dobra, to sobie zacznę (taak, tęcza mi się xD).
Nazywam się Justyna J. i chodzę do drugiej klasy gimnazjum - drugiej "b", tak dokładniej. Urodziny obchodzę 13 lipca. Mieszkam w Różanie o czym mówiłam już w innym temacie, czyli ogólnie małej mieścinie. Interesuję się przede wszystkim zwierzakami, chyba najbardziej terrarystyką, oczywiście końmi i na odczepnego można podpiąć pod to psy. Zwierzęta jakie posiadam, to dwa owczarki niemieckie, rodzeństwo Nala i Fox, czarna jamniczka o bardzo pomysłowym imieniu Perła oraz felsuma madagaskarska (Phelsuma madagascariensis grandis) o cudacznym imieniu Pokie (czyt. Puki, aczkolwiek powinno się pisać Pookie, jednak z jednym o ładniej to wygląda xD). Oprócz zwierzaków moje zainteresowania to jeszcze kryptozoologia (w sumie to też o zwierzętach po części, ale dobra tam...), psychologia, poza tym nie gardzę historią sztuki czy literaturą. Bardzo lubię czytać, niestety ostatnio nie mam na to czasu, a jak jest czas, to znowu brak chęci. Jakoś tak... Sama nie wiem. Czytuję najczęściej fantasy, urban fantasy i ewentualnie książki przygodowe czy kryminalne. Trochę piszę, czasami pokazuję jakieś luźne opowiadania na blogach (obecnie jedno op.), ale... Raczej nie chcecie tego czytać xD Mam jeszcze xxx pisanych książek, których zapewne nigdy nie skończę. Swoją przyszłość planuję przede wszystkim z terrarystyką, co do koni nie wiem jak to wyjdzie, bo przez rodziców niezbyt mogę sobie pozwolić na jazdę, ale cóż... Może po obozie ich zmuszę. :P Z zawodu znając życie będę psychologiem, interesuje mnie to, jak się to wszystko w tym mózgu ludzkim tworzy. Charakter musicie określić sami, bo nigdy tego nie potrafię ocenić. O, jeszcze całkiem lubię rysować, ale czy mi to wychodzi...? Ze sportów to koszykówka, noga, ręczna, tenis stołowy - nienawidzę z niewiadomych powodów siatkówki. No i to chyba na tyle, jak ktoś to przeczyta to będzie dobrze. xD Jak zwykle się rozgadałam... Także pozdrawiam wszystkich i zapraszam do swoich wypowiedzi, bo jednak niektórych osób z forum to ja nawet imion nie znam. x] Wieem. No, to tyle.
nie czekają już, aż ich życie się zmieni.
Straceni owiani mrokiem tajemnicy
a w ich oczach coś niebezpiecznego}

Imię: Nic nieznaczący splot liter...
{Romance}
{8,7}
Stado: Godne szacunku. Zgadnij... -'
{Krwawych Kopyt}
Rodzina: Nie jest warta uwagi.
{Porzucona}
Miłość: Kpisz czy o drogę pytasz?
{Zimne serce nie pokocha}
Zaufał: Nikt nie godzien...
{Śmierci i zmarłym}
Jestem: Kłamstwem, które powstało...
{Gniady, rosły ogier o czarnej grzywie}

{Straceni nim ich życie się skończyło,
nieważne jakie by ono nie było.
Błąkają się pomiędzy niebem a piekłem,
przekraczają każdą granicę,
budzą podziw i przerażenie,
Straceni po prostu zagubieni}

KP. Administrator. Mistrz Gry.

Rashide
Samotnik

Partner/ka: brak
Rodzina: brak
Znaki szczególne: smolisto czarne oczy
Ruja: nie dotyczy
Wysłany: 2011-03-17, 10:52   
   Multikonta: Vivianne, Deshire, Requiem

O, podoba mi się ten temat :D

No więc... Ja się zwę Monika L. Mam lat czternaście i uczęszczam do klasy pierwszej b w gimnazjum nr 23 im. Ratowników Górskich w Katowicach, gdzie zresztą mieszkam. Moja dzielnica jest położona daleko od miasta, jest tu szczerze mówić trochę jak na wsi xD. Także spokój jest, jest gdzie wyjść z psem bo są wieelkie lasy ciągnące się kij wie gdzie, których większość ścieżek już znam w całości. Ale czasem wieje tu taką nudą, że szkoda gadać T_T. Zaraz za niskim moim blokiem ogrodzonej z każdej strony mam osiedle pełne hołoty, dresów, pijaków, tapeciar, kundli walających się bez właścicieli... Także raczej trzymam się od tamtego miejsca z daleka xD
Mam psa, dalmatyńczyka to suczka i wabi się Nuka, ma 4 lata i jest jednym z nielicznych psów, które kocham. W większości te zwierzęta raczej mnie denerwują, zwłaszcza te zapchlone, walające się po osiedlach ni to właściciela nie ma ni obroży. Jeśli chodzi o zwierzęta ogólnie, to ubóstwiam tylko konie. Jednak nie posiadam takowego, ani nie jeżdżę. A to dlatego, że koń ma dla mnie być wolnym stworzeniem, a nie ogłupionym przez człowieka bieganiem w kółko po padoku. Jazda konna i samo przebywanie z końmi daje mi wielką radość i poczucie wolności, jednak z tymi, z którymi mogę poczuć jakąś więź o.O Znała trzy takie... 'prawdziwe' konie. Jednak ich już nie ma, tararam.
Interesuje się muzyką, przede wszystkim. To dla mnie ucieczka od rzeczywistości, która czasem mnie przeraża i dobija. Lubię jeszcze czytać książki fantasy, jeść, spać, biegać, wrzeszczeć, szaleć, wydurniać się, tańczyć w deszczu i mieć wszystko w dupie. Co tam jeszcze.... O. Moimi ulubionymi przedmiotami w szkole są polski i angielski. Z angielskiego jestem najlepsza z grupy szczerze mówiąc, łatwo mi przychodzi i ogólnie lubię ten język, mam z nim dużo wspólnego. Polski łatwo mi przychodzi, łatwo zapamiętuję różne rzeczy i z chęcią się go uczę. Zwłaszcza gramatyki. Ze sportów natomiast to koszykówka, boks i kite surfing, z czego ten ostatni jest najtrudniejszy, niebezpieczny i męczący, ale i tak go kocham i mam z nim związane miłe wspomnienia.
I to by chyba było na tyle... :P
Ogólnie sama swojego charakteru opisać nie umim... także, nyo xP

Nazywają go Rashide.
Jest samotnikiem.
Podoba mu się życie.
Znajomi są mało ważni w jego życiu.
Bywa cholernym indywidualistą.
Partnerka? Jest samowystarczalny.
HP 100

Ariadna 
Krew

Rasa: koń arabski
Partner/ka: brak
Ciąża: Nie
Bóstwo: Nocte
Maść: kara
Wysłany: 2011-08-07, 11:05   

Dobra, robię na Waszym przykładzie :D

Jam jest Laura S. 12 czerwca osiągnęłam wiek 14 lat. Pójdę po wakacjach do 2 klasy o profilu kajakowym, więc do 2 KAJ. : P Zamieszkuję przepiękne miasto nad Brdą- Bydgoszcz. Chociaż na takim osiedlu, że Brdę widać tylko z wieżowców. Tuż obok domciu mam wieeelki lasem. Podobno jakiś chłopak się tam kiedyś zgubił, dlatego zawsze telefon mam przy sobie, ale głównie chodzę tam z kimś, bo tamte rejony są niepokojone przez pijaków. Kurde, ja mam takiego sąsiada, co on pije i w zeszłym roku chyba o 22 wracałam z festynu i ten mój sąsiad szedł, ledwo się na nogach utrzymywał i ja się normalnie go bałam, bo takie pijany wszystko mógłby zrobić. A że mam taki charakter, że wszystko przewiduję, jak najgorzej to zadzwoniłam do ojca, żeby po mnie zszedł.
No dobra kontynuujmy. Żeby zobaczyć moje hobby kliknij w kategorię ,,Hobby'', a żeby zobaczyć mój buziak poszperaj tam gdzieś też jest. :D
Lofciam konisie.. Choć jeżdżę od niedawna. Bo byłam na aż sześciu zajęciach.. : ]]
No dobra, dobra, kończę już, bo mamroczę i nie mam co pisać.. : ]

Mila1 
Wędrowiec

Wysłany: 2017-11-26, 10:03   

Hej jestem Mila. Bardzo lubię wszystko co mnie otacza. Jestem uśmiechnięta i zadowolona. Kocham życie.

Odpowiedz do tematu